Copyright 2020 - Římskokatolická farnost Bohuslavice u Hlučína

Milí farníci, bratři a sestry,

s účinností od 8. června 2020 jsou zpřístupněny bohoslužby pro maximálně 500 účastníků (kromě kostelního personálu), ovšem stále platí zpřísněné hygienické podmínkymezi něž patří vyžadované dvoumetrové vzdálenosti mezi jednotlivými účastníky, pokud nepatří do jedné domácnosti.

V naší farnosti bohoslužby probíhají podle zavedených pravidel, která si můžete přečíst ZDE.

Příležitost ke svátosti smíření je přede všemi bohoslužbami ve všední dny, v neděli před ranní mší svatou v Bohuslavicích.

Můžete mě také kontaktovat za účelem rozhovoru, setkání nebo individuální návštěvy s pomazáním nemocných, se svátostí smíření a přijetím eucharistie.

V hlavní nabídce pod názvem "K aktuálnímu stavu" využijte inspirace pro Vaše duchovní obohacení a prožívání, zvláště při nemožnosti návštěvy kostela.