Adventní příprava pro děti i dospělé

Také v letošním adventu můžete využít farní přípravu pro děti, ale i pro dospělé. Použili jsme materiály, které připravilo katechetické centrum brněnského biskupství - celá příprava je ZDE:

Naše farní příprava pro děti je k dispozici ZDE

Konkrétní úkoly pro adventní dny (na šipkách) jsou převzaty ze stránek katechetického centra: jedna stránka ZDE a druhá stránka ZDE.

Zveme děti v každý všední den doby adventní na ranní modlitbu do farního kostela - začínáme v 7:30.

Biskupství brněnské rovněž připravilo mobilní aplikaci Průvodce adventem 2021. Je určena těm, kteří chtějí prožít advent v blízkosti Božího slova. Každý den zájemcům předkládá jak biblická čtení, která se ten den čtou při liturgii, tak myšlenky a modlitby různých křesťanských autorů. Více informací naleznete ZDE.

Kéž je letošní advent pro každého z nás konkrétním setkáním s Boží láskou a mocí přicházející do našich životů! K tomu nechť také slouží jakákoli naše příprava.